Zdjęcia na krysztale/szkle

Fotografia na szkle

Zdjęcia na krysztale to wspaniały pomysł na uwiecznienie ważnych chwil. Zdjęcie na krysztale można postawić na kominku, przykleić do ściany, czy też wykorzystać je jako zdjęcie nagrobkowe, dzięki jego odporności na zmienne warunki atmosferyczne.Jakie zdjęcie wybrać do fotografii na szkle?

Im lepsza jakość zdjęcia wyjściowego, tym lepszy uzyskamy efekt. Należy pamiętać, że wysyłając małe zdjęcie, po rozciągnięciu na duży kryształ, efekt może nie być satysfakcjonujący. Prosimy o załączanie plików w formacie  .jpg, .jpeg, .tif, .bmp, .png. lub o przesłanie oryginalnych zdjęć. Oryginał odsyłamy do klienta wraz z wykonaną fotografią na krysztale.


Kształty i rozmiary zdjęć na krysztale

Wszystkie dostępne kształty i rozmiary znajdą Państwo w naszej galerii kształtów, po wybraniu kategorii "Kryształy". Najchętniej wybieranym kształtem fotografii na szkle jest prostokąt fazowany 9x12.


Cena zdjęcia na szkle

Wszystkie obowiązujące ceny wraz z dostępnymi formatami znajdą Państwo na ostatniej stronie w zakładce Cennik. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą biznesową, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania oferty dla kooperantów.

Jeśli chcą Państwo poznać cenę zamówienia w zależności od wybranych parametrów, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza zamówienia, który po wybraniu głównych wytycznych, pokazuje cenę w sposób dynamiczny - zależną od zmiany wybranych parametrów.


Zamówienie zdjęcia na krysztale

Zamówienia można dokonać poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie lub mailem podając:

rozmiar

- kolor (czarno-białe, kolorowe, sepia, kolorowanie zdjęcia czarno-białego)

- informację na temat oczekiwanych zmian (np. tło, ubranie, profil - lustrzane odbicie)


Montaż zdjęcia na szkle

Obejrzyj filmik instruktażowy TUTAJ

Fotografia na szkle zamówiona w Opal Fotoceramika jest gotowa do przyklejenia bezpośrednio do wypolerowanej powierzchni. W przypadku powierzchni chropowatej, należy zastosować płytki montażowe dostępne w naszej ofercie. W formularzu zamówienia prosimy o taką informację w uwagach oraz o uregulowanie opłaty przelewem.

Temperatura otoczenia w momencie przyklejania zdjęcia powinna być wyższa niż 5 stopni Celsjusza.