Cena zdjęcia na pomnik

Cena zdjęcia na pomnik


Od czego zależna jest cena fotoceramiki? Ile kosztuje najtańsza fotografia nagrobkowa? Warszawa, Kraków, Wrocław, Białystok, Łódź, Poznań, Lublin, Kraśnik czy może Gdańsk są miastem, gdzie można kupić porcelankę w niskiej cenie?


  Sprawdź cenę zdjęcia nagrobkowego na pomnik   


Podpowiadamy gdzie kupić fotoceramikę w najlepszej cenie oraz w najlepszym stosunku ceny do jakości.

Obecnie ceny porcelanek na polskim rynku wahają się w okolicy kilkudziesięciu - za najbardziej podstawowe formaty - do kilkuset złotych za te mniej standardowe. Niektórzy klienci decydują się na bardzo skomplikowane projekty zawierające wiele zdjęć, dużo zmian oraz bardzo dużą, czasem wolnostojącą, niestandardową płytkę porcelanową. Takie zamówienia są zdecydowanie bardziej kosztowne.W jaki sposób i gdzie zamówić najtańszą porcelankę?


Najtaniej zamówić online z dostawą do paczkomatu lub odbiorem własnym.

Nasza firma stara się odpowiedzieć na potrzeby różnych klientów. Znajdą Państwo u nas zarówno ofertę zawierającą ponad tysiąc formatów i kształtów dla osób szukających nietuzinkowych rozwiązań, ale także spełniamy oczekiwania osób, które dysponują małym budżetem i są zainteresowane fotoceramiką podstawową i tanią.


Jeżeli klient pyta o cenę taniej porcelanki, zawsze proponujemy w takiej sytuacji porcelankę standardową w rozmiarze 7x10. Klient indywidualny za taką porcelankę czarno-białą zapłaci zaledwie 45 zł brutto. Kupując “na firmę” można zaoszczędzić dodatkowo i pozyskać zdjęcie na pomnik w jeszcze niższej cenie, czyli 23 zł netto. Jest to obecnie najkorzystniejsza oferta na rynku, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż jakość zdjęć produkowanych w Opal Fotoceramika jest zawsze najwyższa! Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty w najniższych cenach nie odbiegały w jakości tym droższym. Na każde zamówienie dostają Państwo od nas gwarancję satysfakcji, dzięki której przyjmujemy każdą reklamację (bez daty ważności!), a więc nie trzeba się obawiać, że produkt nie spełni Państwa oczekiwań! Aby złożyć zamówienie na zdjęcie na pomnik w najniższej cenie, należy wybrać opcję “zamówienie uproszczone” lub samodzielnie wybrać parametry opisane powyżej.


Jaka jest natomiast cena przeciętnego zamówienia, kiedy nie decydujemy się na najtańszą opcję, tylko wybieramy zdjęcie w kolorze, z paskiem, zmianą ubrania oraz w najbardziej popularnym formacie, czyli 8x11 cm? W zależności od tego, czy zamówienie dokonywane jest indywidualnie, czy z konta firmowego waha się w granicy kilkudziesięciu-kilkuset złotych. Aby uzyskać dostęp do niższych cen dla kooperantów, należy zarejestrować się na naszej stronie podając dane firmowe. Klienci indywidualni mogą sprawdzić cenę swojego zamówienia bez konieczności rejestrowania się na stronie. Aby poznać cenę porcelanki nagrobnej, należy zaznaczyć wybrane parametry w naszym formularzu zamówienia, a podsumowanie pokaże się automatycznie w sekcji “cena”. Zapraszamy także do skorzystania z cennika dla klientów indywidualnych lub biznesowych dostępnego na naszej stronie.


    Sprawdź cenę zdjęcia nagrobkowego na pomnik