Aktualności >> Zdjęcia nagrobkowe

Zdjęcia nagrobkowe

Zdjęcia nagrobkowe pomagają upamiętnić wizerunek osoby zmarłej. Dlaczego wysoka jakość fotografii na porcelanie ma znaczenie?

Fotoceramika nagrobkowa polega na wypaleniu na płytce porcelanowej zdjęcia wydrukowanego specjalistycznymi farbami, w celu ich utrwalenia na materiale. Wysoka jakość płytek, farb, oraz odpowiednia temperatura wypału są kluczowymi czynnikami gwarantującymi trwałość fotografii na porcelanie. Zdjęcia nagrobne ze względu na ekspozycję na promienie słoneczne, a także inne warunki atmosferyczne jak deszcz, czy mróz, muszą charakteryzować się wysoką odpornością i jakością. Upamiętniając osobę zmarłą poprzez uwiecznienie jej wizerunku na zdjęciu nagrobkowym, dajemy jej szansę na pozostanie w pamięci także kolejnych pokoleń, które nie miały szansy tej osoby spotkać. Odwiedzanie grobu, na którym zamieszczona jest nagrobna fotoceramika, sprawia, że wizyty te są bardziej osobiste i intymne. 

Warto jest poświęcić chwilę czasu i zadbać o upamiętnienie ważnej dla nas osoby zmarłej na zdjęciu nagrobkowym. Należy jednak pamiętać o tym, aby wybrać ofertę zaufanej firmy. Wysoka jakość oraz gwarancja satysfakcji oferowana przez firmę Opal Fotoceramika z pewnością spotka się z Państwa oczekiwaniami.