Aktualności >> Zamów fotoceramikę dzisiaj, aby otrzymać ją przed 1.11.2020!

Zamów fotoceramikę dzisiaj, aby otrzymać ją przed 1.11.2020!

Szybka realizacja zamówienia w Opal Fotoceramika!

Złóż zamówienie dzisiaj, aby otrzymać je przed 1.11.2020!

Sprawny proces produkcji zdjęć nagrobkowych gwarantuje nam świetnie wypracowany proces produkcyjny oraz zaangażowana kadra dbająca o to, aby zamówienia dotarły do naszych klientów jak najszybciej!

Jaka jest droga zamówienia w Opal Fotoceramika?

1. Złożenie zamówienia - zazwyczaj zamówienia złożone do godziny 16:00 przyjmowane są tego samego dnia, najpóźniej następnego dnia roboczego.

Jak zamówić zdjęcie na porcelanie: http://bit.ly/zamowienie-opal

Jakie są ceny zdjęć nagrobkowych (klient indywidualny): https://bit.ly/cennik-indywidualny

2. Produkcja - zamówienia bez paska produkowane są zazwyczaj w czasie kolejnych dwóch dni roboczych, te z paskiem o dzień dłużej. Zależne jest to od naszego procesu produkcyjnego, który gwarantuje paskom możliwie długą trwałość przy jednoczesnym wybłyszczeniu.

3. Kontrola jakości i przygotowanie do wysyłki - kolejny dzień zajmuje kontrola jakości zdjęcia oraz przygotowanie do wysyłki.

4. Wysyłka - na ten etap nie mamy wpływu, czas wysyłki zależny jest od przewoźnika. Obecnie współpracujemy z Pocztą Polską i wysyłka zajmuje ok. 2-3 dni robocze. W przyszłym sezonie będą mogli Państwo skorzystać z alternatywnych sposobów dostawy.

Jak zamontować fotoceramikę na pomniku silikonem dołączanym do zamówienia w Opal: http://bit.ly/montaz-fotoceramikiJeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zamówienie powinno do Państwa dotrzeć w przeciągu około tygodnia, jednak ten czas może się wydłużyć np. w przypadku, kiedy fotoceramika nie przejdzie kontroli jakości i będzie musiała zostać wysłana do ponownego wypału. Dlatego zawsze na pytania o termin realizacji odpowiadamy: gwarantowany czas dostarczenia zamówienia to 2 tygodnie, jednak zazwyczaj ten czas jest krótszy!Złóż zamówienie dzisiaj, aby otrzymać je przed 1.11.2020!