Aktualności >> Porcelanki nagrobkowe

Porcelanki nagrobkowe

Opal Fotoceramika jest liderem na polskim rynku zdjęć nagrobkowych. Od ponad 25 lat produkujemy zdjęcia na porcelanie najwyższej jakości. Nasze porcelanki mają unikalną gwarancję satysfakcji, czyli przyjmujemy każdą reklamację, bez wzgledu na to, z jakiego powodu klient odsyła zdjęcie. Nasza firma cechuje się wysoką jakością obsługi klienta oraz otwartym podejściem i ciągłym poszukiwaniem lepszych i nowoczesnych rozwiązań.

To my wykonaliśmy pierwsze w Polsce kolorowe zdjęcie na porcelanie, nieustannie poszerzamy naszą ofertę i cały czas staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Nowoczesna strona internetowa z intuicyjnym formularzem zamówienia ułatwia proces zamawiania porcelanek zarówno klientom indywidualnym, jak i naszym kooperantom. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny na nasze produkty, a jakość naszych wyrobów gwarantuje ich wiecznotrwałość.

Przez lata dopracowywany proces technologiczny wciąż jest ulepszany, stawiamy na sprawdzone rozwiązania, nie stroniąc także od nowoczenych rozwiązań.

Jeżeli szukają Państwo dostawcy zdjęć na porcelanie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Opal Fotoceramika, a w razie pytań, zapraszamy do kontaktu.