Aktualności >> Owalne zdjęcia nagrobkowe

Owalne zdjęcia nagrobkowe

Owalne zdjęcia nagrobkowe

Opal Fotoceramika oferuje najszerszy wybór fotografii nagrobkowych owalnych na rynku! Oferta obejmuje zarówno standardowe zdjęcia owalne (dostępne na pierwszej stronie naszego cennika), jak i różne warianty - np. zdjęcia owalne z rantem, owal w prostokącie z rantem, bohemia, seria TO, seria TS, pergamin papirus owal, książka papirus owal, pergaminy i książki wstępnie dekorowane/z ramką, ramki kamienne owalne, czy też medaliony i kryształy.

Oferta porcelanek owalnych

Przykładowe porcelanki owalne można obejrzeć w naszej galerii kształtów wybierając kategorię "owalne". W galerii po najechaniu kursorem na wybrany rodzaj ceramiki, można zapoznać się z dostępnymi formatami i sygnaturami.

Fotoceramika owalna na pomnik

Owalny kształt fotoceramiki jest najbardziej popularnym wśród zdjęć nagrobkowych. Jej klasyczny wygląd sprawia, że zdjęcie wykonane na owalnej porcelance prezentuje się elegancko, a zarazem prosto. Jeżeli nie szukamy kształtu wyróżniającego porcelankę wśród innych, a zależy nam na prostym i klasycznym wyglądzie, warto wybrać standardową fotoceramikę owalną. Chcąc nadać porcelance nieoczywistości, można sięgnąć po nieco mniej proste formy wybierając np. ramkę kamienną owalną lub też jeden z papirusów, czy książek z owalnym zdjęciem.

Współpraca z Opal Fotoceramika

Osoby zainteresowane współpracą biznesową z naszą firmą, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie uzyskają Państwo informacje na temat niższych cen dla kooperantów. Jeżeli chcą uzyskać Państwo porcelankę lub kryształ reklamowy, również prosimy o kontakt.