Aktualności >> Nowa wersja strony www.opal.lublin.pl

Nowa wersja strony www.opal.lublin.pl

Szanowni Klienci,

Prace nad nową wersją naszej strony dobiegają końca. Wdrożenie usprawnionej wersji nastąpi jeszcze w maju! Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość w tym okresie.

W związku z przepisami RODO konieczne będzie ponowne założenie konta użytkownika. Prosimy więc o zapisanie we własnym zakresie wszelkich danych, które zostaną utracone w tym procesie. Jesteśmy przekonani, iż pomimo niedogodności związanych z tą zmianą, będą Państwo zadowoleni z usprawnień i nowych funkcjonalności, jakie daje nam uaktualnienie strony.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż takie zmiany mogą zdawać się irytujące i niepotrzebne, jednak rozwój technologii pociągnął za sobą konieczność dostosowania naszego serwisu do obecnych wymagań. Mamy jednak nadzieję, iż funkcjonalności takie, jak możliwość wykorzystywania kodów rabatowych, czy też tworzenie i zapisywanie na koncie własnych szablonów zamówienia pozwoli Państwu na wygodniejsze korzystanie z naszego serwisu i wynagrodzi początkowe utrudnienia związane z przyzwyczajeniem się do nowego wyglądu strony.

Zachęcamy do śledzenia naszego kanału YouTube, gdzie pojawiać się będą wideo-instrukcje dotyczące naszej strony, a także naszych produktów, ich montażu, czy też ciekawostki technologiczne.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Z wyrazami szacunku,

zespół OPAL Fotoceramika