Aktualności >> Najszersza oferta zdjęć na pomnik na rynku!

Najszersza oferta zdjęć na pomnik na rynku!

Opal Fotoceramika szczyci się swoją szeroką ofertą formatów i kształtów zdjęć na pomnik. U nas znajdą Państwo porcelanki klasyczne, ale także formaty bardzo oryginalne, duże i nietypowe.  W naszej ofercie znajduje się ponad TYSIĄC różnych formatów i kształtów, które dają zupełną dowolność przy wyborze zdjęcia nagrobkowego.

Klasyczne zdjęcia na pomnik to przede wszystkim owale, prostokąty, serca, papirusy i bohemia. Coraz większą popularność zyskują także okręgi, kwadraty, porcelanki z rantem, czy też książki. Swoich zwolenników mają także wolnostojące kształty stawiane na pomniku.

Możliwość ozdobienia fotoceramiki złotym lub platynowym paskiem, czy plastikową ramką, zmiana ubrania, tła, czy profilu sprawiają, że warianty porcelanki są tak na prawdę nie skończone. Jeżeli mają Państwo specjalne życzenia odnośnie zdjęcia na pomnik, prosimy o opisanie ich w uwagach lub treści maila/listu. Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i staramy się im sprostać. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa koncepcja na zdjęcie nagrobkowe została wykonana w jak najwyższej jakości.

Dbamy także o czas realizacji zamówienia. Gotowe zdjęcie na pomnik wysyłamy po maksymalnie 10 dniach roboczych, jednak zazwyczaj czas ten jest zdecydowanie krótszy. 

Do zamówień indywidualnych oraz kolorowych zamówień b2b dołączamy silikon montażowy do zamocowania porcelanki na pomniku.  Specjalistyczny silikon rozprowadzony w odpowiedni sposób (instrukcja tutaj) pozwala porcelance na bezpieczne utrzymanie się na nagrobku. Prosimy o zwrócenie uwagi na ciągłość nakładanego silikonu, aby pod porcelankę nie dostała się woda.

Oferta kształtów i rozmiarów: https://opal.lublin.pl/pl//ksztalty

Cenniki oraz katalogi: https://opal.lublin.pl/pl/do-pobrania