Aktualności

Aktualności

Pomysł na prezent na Dzień Babci

Szukasz wyjątkowego prezentu dla Babci z okazji jej święta? Czegoś od serca, spersonalizowanego? Opal Fotoceramika podpowiada: porcelanowy medalion ze zdjęciem wnuków będzie idealny na tę okazję!

Więcej
Zdjęcia nagrobkowe kolorowe w cenie czarno-białych!

Przypominamy, że w Opal Fotoceramika trwa promocja, dzięki której można zakupić zdjęcia kolorowe w cenie czarno-białych. Promocja dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i naszych kooperantów.

Więcej
Trendy w branży fotografii nagrobkowej

Właściciel firmy Opal Fotoceramika, polskiego lidera branży fotoceramicznej udzielił wywiadu w Foto Kurierze. Opowiedział o tym jak zmienia się rynek zdjęć na porcelanie oraz o obecnych trendach w tej dziedzinie.

Więcej
Montaż zdjęcia na porcelanie na pomniku

Poprawny montaż gwarantujący utrzymanie się zdjęcia na pomniku jest kluczową sprawą. Do tego celu konieczny jest specjalny silikon montażowy. Zwykły klej nie jest odporny na polskie warunki atmosferyczne. Silikon montażowy dodajemy gratis do zamówień w firmie Opal Fotoceramika.

Więcej
Kolorowa fotografia nagrobkowa w Polsce

Pierwsze zdjęcia nagrobkowe w kolorze powstały już w roku 1995 w lubelskiej firmie Opal Fotoceramika. Rozwój technologii na przestrzeni lat sprawił, że fotografia na porcelanie jest trwała, kolory są intensywne, a ceny spadają coraz niżej. Fotoporcelana jest najpopularniejszym sposobem upamiętniania osób zmarłych na pomnikach.

Więcej
Zdjęcia na porcelanie

Wysokiej jakości zdjęcia na porcelanie cechują się odpornością na warunki atmosferyczne. Skąd bierze się ta wytrzymałość?

Więcej
Zdjęcia kolorowe w cenie czarno-białych!

W dniach 15.12.2018 - 15.01.2019 zdjęcia kolorowe będą w cenie zdjęć czarno-białych!

Więcej